+421 412 028 932

Po-pi 10:00 - 18:00 | So 10:00 - 15:00

Termo spodky Rebelhorn Active výpredaj

Kód produktu: PWACTIVE-M-PNT

Termo spodky Rebelhorn Active výpredaj
Previous Next
TOP
1/2
Tabuľka veľkostí
Informácie o doprave
28,90
Poradňa

Po-pi 10:00 - 18:00 | So 10:00 - 15:00

Termo spodky Rebelhorn Active výpredaj

Profesionálne termoaktívna bielizeň vyrobené dvojkomponentný technológií. Rozmanitá hydroskopičnost vrstiev (schopnosť absorbovať vlhkosť), udržuje telo v suchom mikroklímu a zabezpečuje pred negatívnymi atmosférickými podmienkami. Minimálne množstvo švov a dokonalá flexibilita, zvyšujú komfort používania. Ióny STRIEBRA obsiahnuté vo vlákne zabraňujú šíreniu a množeniu baktérií. Net-perspirant Špeciálne oblasti so zvýšeným stupňom vetrania, ktoré zaisťujú rýchle prúdenie vzduchu v miestach s vysokou emisiou potu. RibbingDry Špeciálna beztlakový sťahovací pásik. Rýchlo vysychá, rovnomerne a jemne sa dopasuje vašej postave. Active Zones Unikátny sieťka - rýchlejšie odvádzanie potu v miestach najviac vystavených potenie.
Veľkosti:
S = XS-S
M = M
L = L
XL = XL-2XL

Rebelhorn
Rebelhorn

Značka vyrábajúci motocyklové oblečenie. Európsky dizajn, široký sortiment výrobkov, v ponuke nájdete ako pánsku tak dámsku kolekciu z rôznych materiálov, ktoré spĺňajú tak moc požadovanú a očekávnou kvalitu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku