Domov Moto príslušenstvoServis, vybavenie dielneStojany a zdvihákySada moto stojanů R-TECH EVO predné a zadné s kolieskami

Sada moto stojanů R-TECH EVO predné a zadné s kolieskami

Popis: Moto stojan zadný s kolieskami R-TECH EVO Stojan pre zdvihnutie zadného kolesa. Veľmi... viac tu »
Kód produktu: RTECHVTX-V+F
Informácie o doprave
119,80 €
99,80 € bez DPH
počet

Popis: Sada moto stojanů R-TECH EVO predné a zadné s kolieskami

Popis: Moto stojan zadný s kolieskami R-TECH EVO Stojan pre zdvihnutie zadného kolesa. Veľmi jednoduché ovládanie. Veľké dvojité gumové kolieska, vďaka ktorým je stojan maximálne stabilná. Úprava adaptérov proti poškriabaniu vidlice. Moderný a prepracovaný dizajn v matnom prevedení. Stojan možno jednoducho nastaviť na rôznu šírku zadnej vidlice. Súčasťou sú lamos adaptéry na rolny. Možné dokúpiť tiež adaptér v tvare L pre obdĺžnikovú kyvnou vidlicu bez rolien. Plne rozoberateľný ale vďaka presnému a pevnému spojeniu je maximálne stabilné oproti lacnejším variantom. Maximálna nosnosť: 160 kg. 

Popis: Moto stojan predné s kolieskami R-TECH EVO Predný stojan pod vidlicu. Veľmi jednoduché ovládanie. Veľké dvojité gumové kolieska vďaka ktorým je stojan maximálne stabilná. Gumová úprava adaptéra zabraňuje poškrabaniu a skĺznutiu. Moderný a prepracovaný dizajn v matnom prevedení. Stojan možno jednoducho nastaviť na rôznu šírku prednej vidlice. Plne rozoberateľný ale vďaka presnému a pevnému spojeniu je maximálne stabilné oproti lacnejším variantom. Maximálna nosnosť: 160 kg.

značky sk

rsa

Street Racer

R-TECH

Revit

MT-helmets

Forma

T-SCHUL

ozone

rebel

heureka

 

 

TOPlist