Domov Moto oblečeniePrilbyIntegrálne prilbyntegrálna prilba na moto Scorpion EXO-2000 Evo Air čierna matná

ntegrálna prilba na moto Scorpion EXO-2000 Evo Air čierna matná

Materiál: Najmodernejšie ULTRA TCT® kompozit.Materiál sa skladá z 5 vrstiev zmesi prekladaných... viac tu »
Kód produktu: SCREX2000BM
Výrobca: Scorpion
Informácie o doprave
Veľkosť:
Pôvodne: 393,10 €
Ušetríte: 57,10 €
336,00 €
280,00 € bez DPH
počet

Popis: ntegrálna prilba na moto Scorpion EXO-2000 Evo Air čierna matná

Materiál: Najmodernejšie ULTRA TCT® kompozit.
Materiál sa skladá z 5 vrstiev zmesi prekladaných špeciálnych vlákien. Predstavuje extrémna ľahkosť a zaručuje maximálnu tuhosť škrupiny pre ochranu hlavy vo svete škrupín.
Táto inteligentná škrupina je schopná sa postupne pokrčiť pri náraze a absorbovať väčšinu energie pri náraze, pri zachovaní jednej z najsilnejších vonkajších štruktúr. Vaše Scorpion helma, nie Vaša hlava, absorbuje veľkú časť energie pri náraze pre maximálnu ochranu!
Štyri veľkosti škrupiny (XS, S-M, L a XL-XXL). AIRFIT Concept HelmetPump ™ pumpička k dofúknutie lícnych vypchávok. Štandardne dodávané s čírym a navyše aj tmavým plexi MAXVISION s Pinlock systémom, ktoré sa nikdy nezahmlievajú. Nový, plne nastaviteľný ventilačný systém - 4 veľké predné vstupy a 4 zadné výstupy so špeciálnym spojlerom maximalizujícím prúdenie vzduchu Emergency cheekpads (záchranný systém) pomocou ktorého rýchle zložíte prilbu v prípade nehody.
Pohodlný a ľahko vyberateľný interiér KwikWick2 (zachováva si pôvodné vlastnosti a je oveľa mäkšie).
Špeciálne lícne vypchávky KwikFIT hodiaci sa pre väčšinu dioptrických okuliarov. Zapínanie na dvojité D krúžky z titánu.
Nový mechanizmus hľadí Ellip-Tec® zaisťuje jednoduchú a rýchlu výmenu hľadí priebehu niekoľkých sekúnd bez použitia náradia, navyše neustále doťahuje plexi k prilbe pre čo najlepšie utesnenie.
Nosové a bradový deflektor pre zníženie hlučnosti prilby.
Homologované ECE 22.05. Hmotnosť od 1300g +/- 50g.

Závodné motocyklová prilba EXO-2000 AIR EVO bola vyvinutá tímom amerických inžinierov Scorpion za pomoci jazdcov v kráľovskom závodu MotoGP.Scorpion EXO-2000 AIR EVO tak znamená najvyššiu skok pri vývoji maximálne bezpečné závodné helmy určené pre najprestížnejšie pretekárske okruhy sveta, ako aj každodenné jazdca.

značky sk

rsa

Street Racer

R-TECH

Revit

MT-helmets

Forma

T-SCHUL

ozone

rebel

heureka

 

 

TOPlist